,

ФОТЕЉА LOLA


Compare
Фотеља LOLA е совршена декорација за семејството, секоја соба, дневна соба, канцеларија…. Тие се идеален избор за тинејџерски спални и студентски домови.Најголема удобност, оаа фотеља комбинира луксузни карактеристики со цврста конструкција за да ви овозможи врвно искуство за одмор.
Пет прилагодливи опции на потпирачот за грб за персонализирано опуштање
Достапни бои:црна,кафена,сива,зелена,виолетова,жолта,плава,тегет,розе и портокалова.
ДИМЕНЗИИ 100 см-висина*62см-ширина на седло*48см до седло

4,499ден