,

ФОТЕЉА КЛАЦКАЛКА МОНА-нема на залиха


Compare
Олицетворение на удобност, стил и релаксација. Дизајниран имајќи ја на ум вашата најголема удобност, оваа фотеља-клацкалака комбинира луксузни карактеристики со цврста конструкција за да ви овозможи врвно искуство за одмор.
Карактеристики на производот
Удобност и стил дизајнирани со функција против превртување
Рамка со робусна челична триаголна структура со држач од јаглероден челик од црно злато за стабилност и безбедност
Мека и исполнета со памучна пена за врвна оаза на удобност
Движење за нишање за прилагодливи аголни позиции
Пет прилагодливи опции на потпирачот за грб за персонализирано опуштање
Три прилагодливи позиции на потпирачот за нозе за целосно одмотување
Отстранлив капак за патент за лесно чистење, се пере во машина
Страничен џеб за брз пристап и складирање на далечински управувачи на ТВ
Поместено седиште и грб за дополнителна удобност
Отстранлив џеб за држење телефон, списание и сл.
Погоден за градина, балкон или внатрешна употреба за целосно бегство од светот.

4,999ден