Тросед Футон -жолт


Compare

☆☆☆☆☆ [Елегантна и убава за многу прилики] ☆☆☆☆☆
➤ Кога станува збор за мебелот, удобноста е еден елемент кој никогаш не излегува од мода. Најдете избор на седење што е толку лесно и шармантно во нашата софа.
➤ Футон софа кревет Уживајте во функционалноста на троседот со целосна големина без непотребен волумен.
➤ Верувајте ни, изборот на оваа прифатлива, удобна шик софа е една од подобрите одлуки што ќе ги донесете оваа година.

Овој мал преклопен тросед е совршен модерен додаток за вашата дневна соба,детска соба ,канцеларија ,балкон…. Неговиот современ стил во стиловите на американски кантри и пресечни троседи и конструкцијата со мешање на ткаенина создаваат цврсто, мултифункционално парче со модерна привлечност. . Неговата разновидност и атрактивен изглед го прават идеален избор за секој дом.

ДИМЕНЗИИ 160см*54см*77см

***спуштени страници должина 195 см

 

9,999ден