-40%
,

КАНЦЕЛАРИСКО СТОЛЧЕ 2302 С5-сиво-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare
КАНЦЕЛАРИСКО СТОЛЧЕ
✔️[Ергономски дизајн] Столот за маса е опремен со структура во форма на S за добро да одговара на вашето тело и да го поддржува долниот дел од грбот, половината. Лесно е да се приспособат висината на седиштето, потпирачот за глава и рацете што се превртуваат за да се задоволат различните потреби.
✔️ [Мрежа со висока еластичност и дише] Површината на седиштето на канцеларискиот стол е изработена од мека и со висока густина полиуретанска мрежа што дише, која може да избегне потење и да се спротивстави на триење и трансформација. Дури и да седите долго, не е само за да уживате во удобното чувство на седење, туку и издржливоста е одлична.
✔️ [Прилагодлив 3D потпирач за рака и потпирач за глава] Рацете на ергономските канцелариски столчиња може да се прилагодат од 0 степени до 90 степени.

2,990ден 4,990ден