БАМБУС РОЛЕТНА 100см*180смНЕМА НА ЗАЛИХА


Compare
БАМБУС ЅИДНИ РОЛЕТНИ
димензија 100см*180см
*** Претворете го вашиот дом во оаза на спокојство и елеганција со овие уникатни ѕидни ролетни изработени од природен бамбус.
Бамбусните ѕидни ролетни нудат висококвалитетно решение за привлекување на природната убавина во вашиот дом. Нивните природни текстури и нежни нијанси додаваат топлина и хармонија во секоја просторија. Независно дали создавате удобна спална, модерен дневен боравак или идилчна кујна, бамбусните ѕидни ролетни ќе го подобрат вашиот декор.
Механизмот за подигнување е едноставен и лесен за користење, што ви овозможува да ги прилагодите ролетните според вашите потреби. Дали сакате да ги отворите и дозволите сонцето да се влијае во вашата соба, или да ги спуштите и создадете идеална атмосфера за опуштање, ролетните на механизам се вашето решение.
-бамбусните ролетни ѕидни покривки нудат и практични предности-тие го регулираат влезот на сончева светлина, овозможувајќи ви да го приспособите нивото на осветленост според вашите потреби. Исто така, ѕидни ролетните од бамбус ја задржуваат приватноста во вашиот дом, што ги прави идеални за спалните и дневните простории.

859ден