,

МАСА СО 4-СТОЛЧИЊА-нема на залиха


Compare
Прекрасната бела маса со цврсти дрвени ногарки и дава на вашата соба или канцеларија класичен, рустикален и архитектонски изглед што го прави совршено парче.
-совршено се вклопува во станбениот простор места за појадок, кујни и трпезарии, или јавните површини како кафуле или ресторан, особено нагласувајќи го минималистичкиот или хај-тек ентериерот.
МАСА СО 4- СТОЛЧИЊА
120см*60см*73см-цена 6.240ден
*СТОЛЧИЊАТА МОЖЕ ДА БИДАТ ПО ИЗБОР НА БОЈА
-БЕЛА И ЦРНА

6,240ден