,

КАНЦЕЛАРИСКИ СТОЛ СО НАСЛОН ЗА НОГА А3


Compare

Удобно столче за маса: Подебелото и помеко перниче за седиште ви носи ново искуство, нема да се чувствувате уморни по долго седење, одржувајќи ве ладни и опуштени за време на напорните работни денови.
***Ергономска крива: удобен потпирач за стол, удобност за долгорочно седење, прилагодлив агол, лесно позиционирање на контрола, навалување 90°-145°
***Прилагодлива висина: Висината на оваа столица која се врти за 360° може лесно да се прилагоди со пневматска рачка за прилагодување, овозможувајќи ви да ја изберете вистинската висина за долгорочна удобност.
** Нашата удобна фотелја лесно се движи со тркалца за вртење од 360 степени. Непречено работи на плочки, дрво, тепих и други подови.
***Висококвалитетна PU кожа: отпорна на абење, долготрајната употреба нема да избледи. ***Цврстите стапала со пет ѕвезди даваат добра поддршка. Погоден е за работни места како што се дома, канцеларија, сала за состаноци и просторија за прием; одличниот квалитет на столот им овозможува на корисниците да добијат ново чувство на удобност при зафатената работа.


6,499ден