-15%
,

Shell -СТОЛ(бел)


Compare

Shell -СТОЛ

Ергономскиот дизајн со совршена висина и заобленото мад седиште добро го поддржува грбот на корисникот при седење и води до лесни разговори.
Идеални за домашна и канцелариска употреба: дневни соби, трпезарии, спални соби, лоби, рецепција, чекални…
Материјал: мат издржлива лиена пластика, вистинско дрво и додадени метални конектори.

1,490ден 1,749ден