-19%
,

ЧЕВЛАРНИК 2305 Т4-нема на залиха


Compare
-2305 т4
димензии 80см*17см*116см
дебелина 1,2см
Неговиот елегантен и современ дизајн додава допир на елеганција во секоја соба додека ги одржува вашите чевли уредно организирани и лесно достапни секогаш кога ви се потребни.
Нашиот иновативен кабинет за чевли нуди стилско и практично решение за складирање на чевли во вашиот дом. Со својот уникатен дизајн и функционалност, тој е совршен додаток за секој влез, ходник, спална соба или дневна соба.
【Тенк ормар за чевли со 3 фиоки за преклопување】
: Нашиот тенок кабинет за чевли е смислено дизајниран да се вклопува беспрекорно во тесните простори, искористувајќи го максимумот од секој сантиметар во вашиот дом. Доаѓа опремен со три фиоки за преклопување, обезбедувајќи доволно простор за вашата колекција на чевли, а дизајнот на преклопот обезбедува брз и лесен пристап до вашите омилени парови.

2,850ден 3,499ден