-36%
,

СТОЛ ЗА КОМПЈУТЕР 2302 С2-ЗЕЛЕН-нема на залиха


Compare

Нашиот компјутерски стол во неонска боја со потпирач за глава со своите живописни неонски бои, оваа столица сигурно ќе даде смела изјава во секоја просторија.

Не само што овој стол изгледа одлично, туку е дизајниран и за удобност и поддршка.

Потпирачот за глава обезбедува дополнителна поддршка за вратот и рамениците, овозможувајќи ви да работите или да играте со часови без да се чувствувате уморни.

Ергономскиот дизајн на столот, исто така, помага да се промовира добро држење, што може да го намали ризикот од болки во грбот и други поврзани здравствени проблеми.Седиштето и потпирачот за грб се обложени со мрежеста ткаенина што дише, што овозможува циркулација на воздухот и го спречува потењето.

Не задоволувајте се со досадно и непријатно столче – изберете го нашиот стол и додајте забава и удобност во вашиот работен простор!

Нарачајте сега и искусете го врвниот стил и удобност.

2,799ден 4,369ден