,

КАНЦЕЛАРИСКИ СТОЛ -КИКА-2315 a7-нема на залиха


Compare

КАНЦЕЛАРИСКИ СТОЛ –

ЕРГОНОМСКИ Потпирач за грб. Дизајнот на коска на пеперутка го одржува грбот исправен и може да се грижи за вашето тело. Лумбалниот ‘рбет, помага да се спречи напрегање на грбот и замор на мускулите. Висините на седиштата се прилагодливи за да одговараат на различни висини на работната маса, обезбедувајќи секој да го најде своето совршено вклопување.

**Поместеното седиште кое се прилагодува по висина е дизајнирано за долгорочно седење. Пената со висока густина има побрзо враќање, што може добро да го подигне целиот задник и да ја намали количината на колковите и нозете. Притисок, ефикасно заштитувајте ја половината. Во исто време, мрежестиот материјал што дише ги одржува вашите грбови и нозе суви, така што нема да морате да се грижите за херметичката состојба дури и во лето.
**Совршен за домашна канцеларија, студија, канцеларија, сала за состаноци.
** Тивките тркалца, без разлика дали се на рамна и мазна земја или на нерамен тепих, стабилно се лизгаат без никаков шум за да ги задоволат потребите од секојдневната работа.

2,999ден