,

Кадифено столче KLARA-(сиво)2314 zd2


Compare

Одлично квалитетно кадифено столче KLARA

*Модерен и стилски дизајн
*Цврсто и удобно
*360° вртливи тркала
*Прилагодлива висина
*Ергономски дизајн

*Силен носивост

димензии

-висина 45сн

-седло 45см*40см

-наслон 33см

Уникатната и убава форма на школка го прави овој стол особено привлечен.

Овој модерен и стилски виртуелен стол е многу погоден за дневната соба, спалната соба, работната соба, канцеларијата и соблекувалната.

2,999ден