,

ГЕЈМЕРСКИ СТОЛ СО НАСЛОН ЗА НОГА СО СВЕТЛО-НЕМА НА ЗАЛИХА


Compare

Ергономски дизајн на компјутерски стол

Со LED светла: RGB LED светлата се дизајнирани на работ на седиштето. Напојување со USB, многу безбедно и кул. Далечински управувач за подесување на боја по избор и брзина на светење.

– Заоблениот потпирач за грб на копјутерскиот стол совршено се совпаѓа со обликот на човечкото тело, ја поддржува природната кривина на вашиот ‘рбет,обезбедува одлична лумбална поддршка.
-Се одликува со ергономски дизајн со потпора за целото тело, врвен ПВЦ кожен тапацир, сунѓерче со висока густина и цврста метална рамка. Дизајнот на тркачките столчиња е совршен за гејмерите или за секој кој сака дополнителен талент во својата домашна канцеларија.
-Се одликува со врвни компоненти за подигнување на гас за лесно прилагодување на висината и може да се навалува назад помеѓу 90 и 145 степени за совршено удобно држење на телото.
-Потпирачот за глава е отстранлив и прилагодлив за да можете да ја прилагодите вашата удобност. Не најмалку важно, столот може да се ротира за 360° и доаѓа со пет тркала
-Без разлика дали работите, играте или правите долго посакувана пауза, Gaming Chair е тука за да обезбеди врвна удобност и поддршка.

7,998ден